Nodarbības

Peldētapmācība bērniem

Peldēt apmācība bērniem vecumā no 2 - 15 gadiem.
vairāk

Zīdaiņu peldināšana

Ūdens procedūrā bērniem kopā ar vecākiem ir iespēja 30 min izbaudīt peldēšanas priekus peldbaseinā, vienlaikus saņemot veselīgu fizisko slodzi un relaksāciju sertificēta un praktizējoša fizioterapeita vadībā.
vairāk

Koriģējošā peldēšana un vingrošana bērniem un pusaudžiem

Nodarbības piemērotas bērniem vecumā 7-15 gadi. Mērķis- stiprināt un koriģēt stāju, uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību.
vairāk

Aquabike

Trīs vienā - ūdens, velosipēds, hidromasāža. Fiziskās aktivitātes ar Aquabike velotrenažieriem ir ļoti efektīvs veids, kā uzturēt sevi lieliskā formā.
vairāk

Vingrošana ūdenī grūtniecēm

Vingrošanas nodarbības ūdenī topošajām māmiņām
vairāk

Vingrošana ūdenī senioriem

Zemas un vidējas intensitātes grupu nodarbība ūdenī, kas nostiprina muskulatūru, sirds un asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmas darbību, uzlabo vielmaiņu, kā arī attīsta lokanību, mazinot traumatisma risku.
vairāk

Ūdens aerobika

Dažādas intensitātes grupu nodarbība. Piemērota kā vīriešiem tā sievietēm ar dažādu fiziskās sagatavotības līmeni. Ūdens aerobika ir vispārējs ķermeņa treniņš, kura laikā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas.
vairāk

Muguras veselības grupa

Nodarbības ūdenī piemērotas jebkuram vecumam un jebkurai fiziskajai sagatavotībai. Ūdens labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka ķermeni.
vairāk

Apļa treniņi un Treniņi ķermeņa problēmzonām

Treniņi piemēroti tiem, kas vēlas palielināt savu spēku, uzlabot muskuļu tonusu un vienkārši kļūt stiprākiem.
vairak