Baseins                                                   
Relaksējoša peldēšanās baseinā un tvaika pirts baudīšana dos jums labu noskaņojumu turpmākajām ikdienas gaitām. Peldēšana ir viens no unikālākajiem fiziskās aktivitātes veidiem, kas uzlabos ne tikai jūsu garastāvokli, bet arī nostiprinās sirds - asinsvadu sistēmu, nervu sistēmu un paaugstinās organisma aizsargspējas pretoties infekcijas slimībām.


Mūsu mājīgais baseins ir 20 x 5 m liels, tā dziļums 133 - 158 cm.
​Ūdens temperatūra -  + 29,1 grādi
Gaisa temperatūra -  +31 grāds

Nepieciešams iepriekš pieteikties izvēloties sev piemērotāko baseina apmeklējuma laiku un aktivitāti saskaņā ar peldbaseina noslogojuma grafiku ( apmeklētāju skaits ierobežots ):


Baseina apmeklējuma (peldēšana un tvaika pirts) ilgums - 60 minūtes. Noteiktās stundās atlaides senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti.

Baseinā pieejams plaša klāsta peldēšanas inventārs.

Īpaši padomāts par vismazākajiem peldētajiem, tādēļ mūsu atpūtas un sporta komplekss ir lieliska laika pavadīšanas vieta ģimenēm ar bērniem!
  • Obligāts  iepriekšējais pieraksts 
  • Bērniem līdz 12 gadu vecumam apmeklējums tikai pieaugušā vai trenera uzraudzībā.
  • Baseinā ierašanās  15min pirms nodarbības, baseina atstāšana 30min pēc apmeklējuma.
  • Apmaksa  jāveic apmeklējuma dienā, un/vai jāpagarina pēdējā apmeklējuma reizē.
  • Nodarbības, kas izlaistas slimības u.c. apstākļu dēļ,  netiek kompensētas. Neparedzētu apstākļu dēļ, sazināties ar administrāciju ( administratore Ilze tālr. 25618821 , baseinsjugla vadītāja ANDA tālr. 29890821) vai savas nodarbības attiecīgo treneri.
  • Baseina apmeklējums notiek saskaņā ar iekšējās kārtības noteikumiem, pilnu noteikumu versiju skatīt  www.baseinsjugla.lv vai baseina telpās