LAIKS

      PIRMDIENA     

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

 7:00-8:00

SLĒGTS

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

SLĒGTS

SLĒGTS

SLĒGTS

08:00-9:00

SLĒGTS

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

         SLĒGTS

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

09:00-10:00

SLĒGTS

 Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

10:00-11:00

SLĒGTS 

Brīvā peldēšana

   Ūdens aerobika
   TATJANA

Brīvā peldēšana

  Ūdens aerobika
 TATJANA

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

11:00-12:00

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Ūdens aerobika
JŪLIJA

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

12:00-13:00

     

SENIORIEM

   

SENIORIEM

SENIORIEM

     SENIORIEM

  SENIORIEM


AQUABIKE un BATUTS MIX 
(VELOTRENAŽIERI UN BATUTS  ŪDENĪ NODARBĪBA)
ANDA
     
​    

PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
2-5 kopā ar vienu no vecākiem
GAĻINA 

      13:00-14:00

     SENIORIEM    SENIORIEM     SENIORIEM    SENIORIEMSENIORIEMŪdens aerobika 
JŪLIJA


PELDĒT APMĀCĪBA bērniem 
II līmenis 
GAĻINA 

         

14:00-15.00


Vingrošana ūdenī  
DIĀNA 

      SENIORIEM

     SENIORIEM

Vingrošana ūdenī 
DIĀNA

 SENIORIEM 

  
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
I līmenis
KARĪNA

PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
III līmenis
GAĻINA



15:00-16:00

 PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem 
I līmenis 
KARĪNA 

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

 
15.00 - 15.45  
Zīdaiņu un bērnu peldināšana kopā ar vecāku
FIZIOTERAPEITE 
   IVETA

PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
I līmenis
KARĪNA

14:45 - 15:30
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
II līmenis
KARĪNA




SLĒGTS

16:00-17:00

15:45- 16.30
    PELDĒT APMĀCĪBA     bērniem 
  II  līmenis

KARĪNA

16:00 - 16:45
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
II līmenis 
KARĪNA



    16:00 - 16:45
PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem
I līmenis
ANDREJS 

15:45-16:30
Zīdaiņu un bērnu peldināšana kopā ar vienu no vecākiem
FIZIOTERAPEITE 
IVETA

15:45-16:30
PELDĒT APMĀCĪBA 
bērniem
I līmenis 
KARĪNA



15:30 - 16:15
PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem
2-5 gadi kopā ar vienu no vecākiem
KARĪNA

SLĒGTS

     16:45 - 17:30
Vingrošana ūdenī

GRŪTNIECĒM
FIZIOTERAPEITE
      AGNESE 

16:30 - 17:15 
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
II līmenis 

KARĪNA

16:45 - 17:30
Koriģējošā  peldēšana bērniem
FIZIOTERAPEITE 
AGNESE

 17:00-18:00

16:30- 17: 15
PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem
II līmenis
KARĪNA

17.30 - 18.30
Brīvā peldēšana

16:45 - 17:30
 PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
II līmenis
ANDREJS
     

         17:00- 17:45
Koriģējošā peldēšana
bērniem
  FIZIOTERAPEITE   
AGNESE 

17:15 - 18:00 PELDĒT APMĀCĪBA bērniem 
II līmenis
KARĪNA

SLĒGTS

SLĒGTS

17:15 - 18:00
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
III līmenis
KARĪNA
17:30 - 18:15 
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
III līmenis
ANDREJS
17:45 -18:30 
MUGURAS VESELĪBAS
grupa pieaugušajiem
FIZIOTERAPEITE AGNESE

18:00-19:00

18:15-19:00
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem 
2-5 gadi kopā ar vienu no vecākiem
KARĪNA

18.30- 19:30
Ūdens aerobika 
ANDA
   

18:15 - 19:00
PELDĒT APMĀCĪBA bērniem
I līmenis
ANDREJS

18.30 - 19:30     Ūdens aerobika
ANDA

Ūdens aerobika 
JŪLIJA

SLĒGTSSLĒGTS

 19:00 -20:00

Ūdens aerobika 
JŪLIJA

       19:30- 20:30
AQUABIKE un BATUTS MIX 

(VELOTRENAŽIERI UN BATUTS  ŪDENĪ NODARBĪBA)
ANDA
     

   Brīvā peldēšana

  19:30- 20:30

AQUABIKE un BATUTS MIX 
(VELOTRENAŽIERI UN BATUTS  ŪDENĪ NODARBĪBA)
ANDA

     

Brīvā peldēšana

SLĒGTSSLĒGTS

20:00 - 21:00

AQUABIKE
( velotrenažieri ūdenī nodarbība)
KARĪNA

   20:15 -21:15 
Ūdens aerobika
Tatjana

Brīvā peldēšana 

      20:15 - 21:15
   Brīvā peldēšana 

SLĒGTSSLĒGTSSLĒGTS