PELDĒTAPMĀCĪBA

Peldētapmācība bērniem nodarbību apraksti pa līmeņiem :

 I līmenis - "Jūras zirdziņi "  
(5- 8 gadus veciem bērniem)

Bērniem nav iepriekšējās peldēšanas pieredzes (peldēšanas apmācībā). Bērns pārvietojās ūdenī ar palīglīdzekļiem (uzroči, riņķi u.c. ).

II līmenis - " Delfīni "
( 6- 12 gadus veciem bērniem)

Bērniem ir iepriekšēja peldēšanas apmācības pieredze. Pārvietojas ūdenī bez papildus palīglīdzekļiem vismaz 20 m. Veic slīdešanu uz   muguras un vēdera vismaz 3m. Prot izelpot ūdenī. Prot peldēšanas veidu pamatelementus.

 III līmenis - " Haizivis "
( 8 - 15 gadus veciem bērniem )

Bērniem ir iepriekšēja peldēšanas apmācības pieredze. Prot bez apstāšanās nopeldēt vismaz 100 m brīvajā stilā. Prot slīdēšanu uz vēdera un muguras vismaz 5 m. Peld brīvajā stilā pilnā koordinācijā , pārējos peldēšanas stilus apguvis pamatelemntu līmenī.


* Pirmajā nodarbībā treneri veic testēšanu, lai noteiktu un ieteiktu , kurā no līmeņiem bērns ir jāiekļauj peldēt apmācībai.
* Uzsākot peldēt apmācību obligāti nepieciešama ģimenes ārsta zīme, ka bērns ir vesels un drīkst apmeklēt peldbaseina peldēt apmācības nodarbības.
* Apmeklējot nodarbību līdzi personīgie mazgāšanas piederumi, peldkostīms vai peldbikses ( ar pludmales šortiem baseinā uzturēties aizliegts ) un obligāti peldcepure.
* Vecāki savus bērnus uz peldēt apmācības nodarbībām pavada līdz ģērbtuvēm ( maiņas apavos). Ja nepieciešams palīdz pārģērbties - sagatavoties nodarbībai. Uz dušu un peldbaseinu bērns dodas patstāvīgi. Vecāki peldēt apmacības laikā atrodas tiem parezētajā uzgaidāmajā telpā ( vecākiem peldbaseina telpā uzturētie aizliegts). Ģērbtuvēs atgriežoties tikai nodarbību beigās palīdzot bērnam žāvēt matus , apģērbties utt.
* Peldēt apmācības nodarbība notiek tikai kopā ar treneri. Ar pārējiem iekšējiem kārtības noteikumiem iepazīstina treneri.

Peldēt apmācība bērniem kopā ar vienu no vecākiem
( 2- 4 gadus veciem bērniem)

Peldētgribētājiem no 2- 4 gadus veciem bērniem nodarbība notiek peldbaseinā kopā ar vienu no vecākiem ( mammu, tēti vai citu ģimenes locekli ) .

*Apmeklējot nodarbību līdzi personīgie mazgāšanas piederumi, peldbikses vai peldkostīms un obligāti peldcepure gan vecākiem gan bērniem. Ūdens izturīgais pampers , ja tāds nepieciešams.
* Katram bērnam peldbaseinā ir viens vecāks, ja divi vai vairāki bērni no vienas ģimenes piedalās nodarbībā.

Trenere:    

Karīna tālr. 259 801 86
Andrejs tālr. 26736424