​​

PELDBASEINA NOSLOGOJUMS
peldbaseina un nodarbību apmeklējums pēc iepriekšēja pieraksta
pierakstus augusta mēnesim gaidīsim jau ar 1.augustu 

LAIKS

      PIRMDIENA     

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

 7:00-8:00

SLĒGTS

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

SLĒGTS

SLĒGTS

SLĒGTS

08:00-9:00

SLĒGTS

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

         SLĒGTS

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

09:00-10:00

SLĒGTS

 Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

10:00-11:00

SLĒGTS 

Brīvā peldēšana

   Ūdens aerobika
   TATJANA

Brīvā peldēšana

   Ūdens aerobika
 TATJANA

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

11:00-12:00

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

Brīvā peldēšana

AQUABIKE UN BATUTS ŪDENĪ MIX ( VELOTRENAŽIERI UN BATUTS ŪDENĪ NODARBĪBA)
ANDA 

Brīvā peldēšana

12:00-13:00

     

SENIORIEM

   

SENIORIEM

Brīvā peldēšana

     SENIORIEM

  Brīvā peldēšana

SLĒGTS
     
​    

SLĒGT

      13:00-14:00

     SENIORIEM    SENIORIEM     SENIORIEM    SENIORIEMSENIORIEM SLĒGTS


SLĒGTS   
         

14:00-15.00


Vingrošana ūdenī  
DIĀNA 

      SENIORIEM

     SENIORIEM


 SLĒGTS    

SLĒGTS   


SLĒGTS

15:00-16:00

 PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem 
I līmenis 
KARĪNA 


Brīvā peldēšana

 
15.00 - 15.45  
Zīdaiņu un bērnu peldināšana kopā ar vecāku
FIZIOTERAPEITE 
   IVETA

SLĒGTS



SLĒGTS


SLĒGTS

16:00-17:00

15:45- 16.30
    PELDĒT APMĀCĪBA     bērniem 
  II un III līmenis

KARĪNA

16:00 - 16:45
Vingrošana ūdenī
GRŪTNIECĒM
FIZIOTERAPEITE
AGNESE

16.45 - 17.30
KORIĢĒJOŠĀ
peldēšana   bērniem
FIZIOTERAPEITE
AGNESE


    16:00 - 16:45
PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem
I līmenis
ANDREJS 

15.45 - 16.30 
Zīdaiņu un bērnu peldināšana kopā ar vecāku
FIZIOTERAPEITE 
   IVETA

SLĒGTS


SLĒGTS

SLĒGTS

 17:00-18:00

16:30- 17: 30
PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem
2-5 gadi kopā ar vienu no vecākiem
KARĪNA


17.30 - 18.30
Brīvā peldēšana

16:45 - 17:30
 PELDĒT APMĀCĪBA
bērniem
II un III līmenis
ANDREJS


      

         17:00- 17:45
Koriģējošā peldēšana bērniem
  FIZIOTERAPEITE   
AGNESE

     17:45- 18:30

Muguras veselības grupa
    FIZIOTERAPEITE
AGNESE

SLĒGTS

SLĒGTS

SLĒGTS

18:00-19:00

Brīvā peldēšana 

18.30- 19:30
Ūdens aerobika 
ANDA
   

Iznomāts

18.30 - 19:30     Ūdens aerobika
ANDA

SLĒGTS

SLĒGTSSLĒGTS

 19:00 -20:00

Iznomāts

       19:30- 20:30

    AQUABIKE UN       BATUTS MIX
(VELOTRENAŽIERI UN BATUTS  ŪDENĪ NODARBĪBA)
ANDA
     

    Brīvā peldēšana

     19:30- 20:30

      AQUABIKE UN       BATUTS MIX
(VELOTRENAŽIERI UN BATUTS  ŪDENĪ NODARBĪBA)
ANDA

SLĒGTS 

SLĒGTSSLĒGTS

20:00 - 21:00

Slēgts 

   20:15 -21:15 
Ūdens aerobika
Tatjana

SLĒGTS 

      20:15 - 21:15
   Brīvā peldēšana 

SLĒGTS SLĒGTS SLĒGTS